Klientská zóna je určena pro klienty agentury CzechTrade, kteří zde mohou spravovat svoje firemní účty pro on-line služby CzechTrade denně a Adresář exportérů.

CzechTrade denně

Denně do svého e-mailu budete dostávat aktuální informace od zahraničních kanceláří CzechTrade, obchodně-ekonomických úseků zastupitelských úřadů, přímo od zahraničních firem a z dalších zdrojů. Na zasílané informace lze nastavit filtr tak, abyste dostávali pouze relevantní informace odpovídající výrobnímu nebo obchodnímu profilu vaší firmy.

Přejete si zřídit službu CzechTrade denně? Kontaktujte oborového konzultanta nebo vyplňte jednoduchý formulář

Adresář exportérů

Oficiální databáze pod záštitou agentury CzechTrade prezentuje české exportéry, kteří nabízejí výrobky a poskytují své služby i na zahraničních trzích. Bezplatná služba je poskytována jako bonus pro klienty agentury CzechTrade, kteří využívají jejích služeb při cestě za úspěšným obchodem. Jako součást prezentace vaší firmy v zahraničí, doporučujeme souběžně využít i tohoto on-line nástroje. Zahraniční nákupčí si pak může snadno ověřit vaši spolupráci s vládní agenturou a utvrdit se ve svém zájmu.

Jste klientem CzechTrade a přejete si zřídit přístup? Kontaktujte oborového konzultanta nebo napište na e-mail adresarexporteru@czechtrade.cz

Cookies